Dzisiejsza uroczystość była piękną lekcją historii i patriotyzmu. Uczniowie z dużym zaangażowaniem przypomnieli, jak ważne są wolność, wspólnota i szacunek do Ojczyzny.
Dziękujemy wszystkim uczniom za włożone serce, a także osobom zaangażowanym w przygotowanie tej wyjątkowej akademii. 
















